info
عکس درب نقلیه راه آهن ورودی ۳عکس درب نقلیه راه آهن ورودی ۳
category

درب نقلیه راه آهن ورودی ۳ (محله جوادیه (زمانی)، تهران)

درب ورودی
5.0
1 رای

درباره‌ی درب نقلیه راه آهن ورودی ۳

درب نقلیه راه آهن ورودی ۳ (درب ورودی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و شوش، بلوار شهید رجایی واقع شده است. این مکان یکی از سه درب ورودی در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت حمل و نقل جهانگیر، گروه ثامن، تعمیرگاه برادران اسحاقی ، بنگاه شمس و شرکت ریل پرداز نوآفرین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شوش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده درب نقلیه راه آهن ورودی ۳ واقع شده‌اند:

 • ورودی شماره دو ترمینال جنوب
  بزرگراه بعثت
 • درب ۴ وردی پردیس راه آهن تهران
  بلوار شهید رجایی، بزرگراه بعثت
 • درب جنوبی ورزشگاه شهید هرندی
  (5.0)
  خیام، هرندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Nader (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب نقلیه راه آهن ورودی ۳ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درب نقلیه راه آهن ورودی ۳ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب نقلیه راه آهن ورودی ۳ ندارد.
  neshan logo