info
عکس موسسه هوش و استعداد رپاد
category

موسسه هوش و استعداد رپاد محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی موسسه هوش و استعداد رپاد

موسسه هوش و استعداد رپاد (موسسه آموزشی) در محله تهران پارس تهران و خیابان پورصالح واقع شده است. این موسسه یکی از بیست و دو موسسه آموزشی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری تندیس و همچنین پیتزا زرین، سالن ماساژ ژیناسا، آموزشگاه رانندگی امیر، رستوران کندو و دندان پزشکی کریستال قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه هوش و استعداد رپاد واقع شده‌اند:

 • موسسه خواجه نصیر
  بزرگراه یاسینی، سعیدی
 • آموزشگاه طلافنون تهرانپارس
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، خنجری
 • موسسه آموزشی فرهنگی راهیان کوثر
  بزرگراه باقری، حمزه لویی
 • آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای طالع
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین کمانی و پل فرجام
 • آموزشگاه موسیقی فرآوای هنر
  بلوار خوشوقت، بابا یوسفی، بین میدان قمر بنی هاشم و پروین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قاسمی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه هوش و استعداد رپاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه هوش و استعداد رپاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه هوش و استعداد رپاد ندارد.
  neshan logo