info
عکس مسجد زند کرمانی
category

مسجد زند کرمانی اصفهان

مسجد

درباره‌ی مسجد زند کرمانی

مسجد زند کرمانی (مسجد) در اصفهان و خیابان آیت الله زند کرمانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان عتیق امام علی (سبزه میدان) و پاساژ کمال و همچنین مسجد کمر زرین، بوم گردی طاها ، فروشگاه مواد غذایی موذنی، شیرینی و شکلات کامیاب و زورخانه مولا علی قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد زند کرمانی واقع شده‌اند:

 • مسجد شهدای این سینا
  ابن سینا، کدخدا، بین باران و پنجم
 • مسجد حضرت زهرا
  حافظ، کرمانی، بین ساروتقی و حمدی
 • مسجد پا سنگ
  ابن سینا، بازار دردشت، بین شهید بقائی و پاگلدسته
 • مسجد و حسینیه 14 معصوم
  مدرس، شهید فرهنگ، هشتم
 • مسجد یزدآباد
  احمد آباد، بین رخساره و یزدآباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن رضایی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 13 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد زند کرمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 13 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد زند کرمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد زند کرمانی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، ولی عصر، آیت الله زند کرمانی، بین خردمند و شهید مصطفی توتونی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo