info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی
category

ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی محله جوان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی

ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوان یزد و بلوار فردوسی، نسترن واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جوان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی ژست و همچنین آموزشگاه موسیقی کوک ، برنج فروشی کلبه سبز شمال، کالای پزشکی ژنوطب یزد، کارواش مدرن و پیتزا سیسیلیز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی یزد است که در محله جوان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، نسترن قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید میررحیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان اعلم
  بلواردانشگاه، بین خیابان ادب و میدان عالم
 • ایستگاه اتوبوس حجامت
  بلوار آیت الله خامنه ای، بین خامنه ای 19 و 23
 • ایستگاه اتوبوس شهید واحدی
  بلوار فردوسی، خیابان فروغ
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع امین
  خیابان فضیلت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی ندارد.
  neshan logo