info
عکس فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری
category

فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری (محله شهید بهشتی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری

فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین فروشگاه سیسمونی آقا بزرگ، خانه و آشپزخانه ایران، فروشگاه لباس بارداری و شیردهی مامی پوش، پیک موتوری غزال و فودکورت آرین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری تهران

فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری تهران در شهر تهران، محله شهید بهشتی و قرار دارد. فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید بهشتی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ولی آباد قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بلوار شهید رجایی، بین شهدای ترانسفو و صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ali (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری ندارد.
  neshan logo