info
عکس قهوه میلانو
category

قهوه میلانو محله دروازه قصاب خانه، شیراز

کافی‌شاپ

درباره‌ی قهوه میلانو

قهوه میلانو (کافی‌شاپ) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و خیابان حسینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب الزهرا و مسجد نصیرالملک و همچنین مجتمع فرهنگی اقامتی امین ولایت، امامزاده سید علاءالدین حسین، هتل آستانه، اقامتگاه سنتی پیرسوک و زورخانه آستانه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه میلانو شیراز

کافی شاپ قهوه میلانو شیراز در شهر شیراز محله دروازه قصاب خانه قرار دارد. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان فارس، شیراز، بلوار سیبویه، حسینی، بین حسینی 11 و 16 بروید.

کافی شاپ قهوه میلانو شیراز را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله دروازه قصاب خانه دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند فست فود جوی، فست فود گابریک، خانه استیک دلا و کافه استریت لانژ هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ قهوه میلانو شیراز برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس بهارستان از امتیازات کافی شاپ قهوه میلانو شیراز است. ایستگاه مترو وکیل الرعایا هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ قهوه میلانو شیراز به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ قهوه میلانو شیراز و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه میلانو واقع شده‌اند:

 • کافه دانیال
  بلوار احمدی شمالی، نصیری
 • کافی شاپ آرمان
  بلوار سیبویه، شهید مفتح
 • کافه موکا
  بلوار سیبویه، شهید مفتح، بین مفتح 3 و 5
 • کافه قهر و آشتی
  بلوار زینبیه، بین زینبیه 12 و آستانه
 • کافه جانان
  حضرتی، حضرتی 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه میلانو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه میلانو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه میلانو ندارد.
  neshan logo