info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا، موزه ترمه هاشمی یزد و مرکز خرید خورشید و همچنین اغذیه جنوب، عمارت ملاصدرا، گیمنت شادن، کافه پلاک و کافه رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور یزد

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله صفائیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، بین یاس و ملاصدرا قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان 8 شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
  بلوار صیاد شیرازی، بین ساقی و بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی
  خیابان استاد احمد آرام، خیابان منتظر فرج، بین آوینی و مجدالعلما
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا
  خیابان پژوهش، بلوار شهیدان اشرف
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  خیابان پژوهش، بعد از میدان کتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور ندارد.
  neshan logo