info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد
category

ایستگاه اتوبوس جهاد محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد

ایستگاه اتوبوس جهاد (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان شهید بهشتی، بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارسا فوم (احد اکبری) و همچنین فست فود اژدر زاپاتا، کترینگ جهانشهر ، باشگاه تفریحی لژیون ، تعمیرگاه خودروهای هیوندای کیا تویوتا لکسوس و انواع خودروهای هیبریدی و پادگان سپاه امام حسن مجتبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد کرج

ایستگاه اتوبوس جهاد کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله جهانشهر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید بهشتی، بوستان بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس جهاد کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو رجایی شهر قرار دارد. همچنین آژانس واریان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جهاد کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  شهدای چهارصد دستگاه، نرسیده به بلوار علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه رجایی شهر _ ش
  بلوار امام صادق، سوم غربی
 • ایستگاه اتوبوس سرو ناز
  شهدای چهارصد دستگاه، بین بلوار جمهوری اسلامی و بوستان
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  شهدای چهارصد دستگاه، بعد از بلوار علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه رجایی شهر ش
  شهید بهشتی، بین بورقی و شهید بهشتى
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد ندارد.
  neshan logo