info
عکس دکه روزنامه و خوراکی
category

دکه روزنامه و خوراکی محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی دکه روزنامه و خوراکی

دکه روزنامه و خوراکی (کیوسک) در محله جهانشهر کرج و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این کیوسک یکی از ده دکه در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ماکت روستای ابیانه و بازار روز ماهان و همچنین اپل استور سیب سفید، تالار پذیرایی لوتوس، پارک لوتوس، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز و رستوران لیمو قرار گرفته است.
سایر کیوسک‌های که در محدوده دکه روزنامه و خوراکی واقع شده‌اند:

 • دکه
  بلوار مطهری، بین چهارم فاز 1 و سوم فاز 1
 • کیوسک
  بلوار مطهری، بین چهارم و سوم فاز 1
 • دکه مطبوعات
  بلوار آزادی، بین بلوار ماهان و شهید صالحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Iran (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکه روزنامه و خوراکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکه روزنامه و خوراکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکه روزنامه و خوراکی ندارد.
  neshan logo