info
عکس دکه روزنامه و خوراکی
category

دکه روزنامه و خوراکی (محله جهانشهر، کرج)

درباره‌ی دکه روزنامه و خوراکی

موقعیت دکه روزنامه و خوراکی در محله جهانشهر کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

دکه روزنامه و خوراکی (کیوسک) در محله جهانشهر کرج و بلوار جمهوری اسلامی، بین اول و دوم واقع شده است. این کیوسک یکی از نه دکه در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکت ارگ بم و همچنین تالار پذیرایی لوتوس، اپل استور سیب سفید، پارک لوتوس، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز و ایستگاه اتوبوس گلفروشی قرار گرفته است.سایر کیوسک‌های که در محدوده دکه روزنامه و خوراکی واقع شده‌اند:

 • کیوسک
 • دکه
  آزادی، بین بلوار ماهان و شهید صالحی
 • دکه مطبوعات
  بلوار آزادی، بین بلوار ماهان و شهید صالحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Iran (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکه روزنامه و خوراکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکه روزنامه و خوراکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکه روزنامه و خوراکی ندارد.
  neshan logo