info
عکس مسجد جامع حضرت صدیقه
category

مسجد جامع حضرت صدیقه محله اسلام آباد - والفجر، تهران

درباره‌ی مسجد جامع حضرت صدیقه

مسجد جامع حضرت صدیقه (مسجد) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان چنار واقع شده است. این مکان یکی از پنج مسجد در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین شیرینی سرای سن سون، آموزشگاه رانندگی ثامن، مسجد حضرت صدیقه کبری (س)، لوازم یدکی یاسر و سالن ورزشی والفجر قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد جامع حضرت صدیقه واقع شده‌اند:

 • مسجد باب الحوائج حضرت
  محمدی، ایلخانی
 • حسینه متوسیلین اباعبدالله الحسین (ع)
  بزرگراه بسیج، غفاری
 • کانون فرهنگی ورزشی بسیج مسجد بعثت
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، احمدی، سبزواری
 • مسجد امام حسن
  (4.5)
  غلامی، بین صدوقی یکم و هنرستان
 • مسجد الزهرا
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، رحیمیان تبریزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد جامع حضرت صدیقه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد جامع حضرت صدیقه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد جامع حضرت صدیقه ندارد.
  neshan logo