info
عکس ایستگاه اتوبوس اندیشه
category

ایستگاه اتوبوس اندیشه محله فجر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اندیشه

ایستگاه اتوبوس اندیشه (ایستگاه اتوبوس) در محله فجر اصفهان و خیابان عبدالحسین زرین کوب واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فجر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه برادران فلاحتی و همچنین ورزشگاه خیبر، نمایندگی مخزن آب پلی اتیلن، رستوران دارچین، تولیدی نازل پرده آب استیل و تنظیم موتور 110 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اندیشه اصفهان

ایستگاه اتوبوس اندیشه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله فجر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس عبدالحسین زرین کوب، بین بوستان و نسیم می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اندیشه اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سروش قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اندیشه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اندیشه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان
  شیخ طوسی شرقی، عدالت
 • ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی
  میثم، بین شیخ طوسی و بهشت
 • ایستگاه اتوبوس طاووسی
  میثم، بین بهشت و شیخ طوسی
 • ایستگاه اتوبوس زرین کوب
  شیخ طوسی شرقی، بین ابراهیم علی دوستی و شهید خرازی
 • ایستگاه اتوبوس گرکان
  اردستانی، رجایی، بین مهرتاب و کمیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اندیشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اندیشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اندیشه ندارد.
  neshan logo