info
عکس آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر
category

آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر محله پونک، تهران

درباره‌ی آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر

آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر (موسسه آموزشی) در محله پونک تهران و خیابان مخبری واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و چهار موسسه آموزشی در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین بیمارستان و درمانگاه دامپزشکی غرب، کافه رستوران بلک لایت نایریکا، رستوران بارلاس باربیکیو، گل فروشی ترنج و تاکسی سرویس پونک قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه سپهر نوین
  عدل شمالی، حیدری مقدم، حجت
 • آموزشگاه کیان تدبیر
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری
 • اموزشگاه لیگو
  بزرگراه ستاری، مخبری، افخمی، گلها
 • مرکز مشاوره و خدمات طرحی نو
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین شقایق و میدان استاد محمد غفاری
 • آموزشگاه لوموس
  بزرگراه ستاری، مخبری، افخمی، حیدری مقدم غربی، بین اندیشه و احداثی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مروی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر ندارد.
  neshan logo