info
عکس آموزشگاه سپهر نوین
category

آموزشگاه سپهر نوین محله پونک، تهران

درباره‌ی آموزشگاه سپهر نوین

آموزشگاه سپهر نوین (موسسه آموزشی) در محله پونک تهران و خیابان حجت واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و چهار موسسه آموزشی در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین عجایب و مرکز خرید تیراژه و همچنین میاره، آرایشگاه آقای خاص، آتوتک آپشن، فست فود داغ دومینو و املاک صبح امید قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه سپهر نوین واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین سردار جنگل و ایران زمین شمالی
 • نمایشگاه و آموزشگاه حجم سبز
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی
 • ژاوی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خط ویژه و مخبری
 • آموزشگاه عکاسی دید خلاق
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلزار سوم
 • مرکز مشاوره و خدمات طرحی نو
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین شقایق و میدان استاد محمد غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه سپهر نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه سپهر نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه سپهر نوین ندارد.
  neshan logo