info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار قائم
category

ایستگاه اتوبوس بلوار قائم اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار قائم

ایستگاه اتوبوس بلوار قائم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و بزرگراه شهید دستجردی، غدیر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین عاموچی فلافل، نان فانتزی فدک، رستوران تیمچه، غذای خانگی بانو و مجتمع تجاری اداری مهتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار قائم اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس بلوار قائم اصفهان است که در قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید دستجردی، غدیر بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بلوار قائم اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس پرندک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار قائم ندارد.
neshan logo