info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت
category

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت محله اسکان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان اسکان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر شیروانی، ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت، موسسه جلوبندی سازی اعتماد، پوشاک دلربا شعبه 2 و کاشی و سرامیک نصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت یزد

در شهر یزد، محله اسکان ، ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 5 و 20 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس کرایه خیلج فارس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز سلامت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور
  آزادگان، 17 شهریور، بین سی و سوم و دستغیب
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 58 و 60
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت ندارد.
  neshan logo