info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آبنما
category

ایستگاه اتوبوس میدان آبنما یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آبنما

ایستگاه اتوبوس میدان آبنما (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار ریحانه الرسول واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید محمد رسول الله و همچنین سالن زیبایی تاج، شهر کابینت، نانوایی سنگکی کیلویی، خدمات فنی شایق و شرکت داروسازی نانو کیمیای کویر یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آبنما یزد

ایستگاه اتوبوس میدان آبنما یزد در شهر یزد، محله محله اکرمیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله مدرس، ظفر غربی، بلوار ریحانه الرسول قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان آبنما یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان آبنما یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آبنما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر
  بلوار آیت الله مدرس، بین بلوار شهدا کارگر و بلوار امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا
  بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، یاسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آبنما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آبنما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آبنما ندارد.
  neshan logo