info
عکس بوتیک هتل جهان شاهی
category

بوتیک هتل جهان شاهی محله گود عربان، شیراز

هتل

درباره‌ی بوتیک هتل جهان شاهی

بوتیک هتل جهان شاهی (هتل) در محله گود عربان شیراز و خیابان کریمخان زند ۱۱ واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده هتل در محله گود عربان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، مدرسه خان، باغ موزه نارنجستان قوام و بازار کریمخان و همچنین خانه سنتی راز، ایستگاه مترو وکیل الرعایا، بوتیک هتل ورتاج، اتحادیه صنف استاد کاران و کارگران ساختمانی و خانه سنتی والاد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از هتل‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد بوتیک هتل جهان شاهی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 25 فروردین ماه 1403

  مکانی زیبا با غذاهای عالی و

  1
 • avatar
  habib
  شنبه 25 فروردین ماه 1403

  مکانی تاریخی و بسیار زیبا

  1

سایر هتل‌های که در محدوده بوتیک هتل جهان شاهی واقع شده‌اند:

 • هتل سنتی مهربانو
  بلوار کریمخان زند، کریمخان زند 20، کریمخان زند 26، کریمخان زند 26/4
 • هتل لطفعلی خان
  (5.0)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 18 و 23
 • هتل
  (5.0)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 18 و 23
 • بوتیک هتل ایران مهر
  (2.0)
  بلوار کریمخان زند، کریمخان زند 25، پشت بازار وکیل، بین هادی خلوصی و سرای مشیر
 • هتل لطفعلی خان شیراز
  (5.0)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 02 مرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوتیک هتل جهان شاهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 02 مرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوتیک هتل جهان شاهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوتیک هتل جهان شاهی ندارد.
  neshan logo