info
عکس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ
category

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ محله لب آب، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ (ایستگاه اتوبوس) در محله لب آب شیراز و بلوار ۹ دی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله لب آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه بازی ایران پارک، حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، خانه سعادت، موزه شاهچراغ و مجتمع تجاری هدیش فارس و همچنین خانه تاریخی منطقی نژاد (موزه موسیقی)، مسجد تاریخی نو، رستوران سنتی هفت پیچ، شبستان امام خمینی و هتل گل افرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ شیراز

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله شاهچراغ - آستانه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیبویه، حضرتی، بلوار 9 دی، بین حمام و 30/6 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو زندیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حرم مطهر شاهچراغ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  بلوار کریمخان زند، بین کریمخان زند 19 و 20
 • ایستگاه اتوبوس دروازه کازرون
  بلوار سیبویه، قاآنی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه زند
  بلوار کریمخان زند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ ندارد.
  neshan logo