info
عکس بانک صادرات
category

بانک صادرات محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی بانک صادرات

بانک صادرات (بانک) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی، خیابان ایثار واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیکا یدک و همچنین بوستان ناجی- خانه فرهنگ شمیم، عمارت ناجی، فروشگاه خلیج فارس، مدیران خودرو فلاحی شعبه 3 و نمایندگی باطری توانگر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صادرات حمیدیا

آدرس بانک صادرات حمیدیا، شهر حمیدیا، محله رحمت آباد بالا، است. بانک صادرات حمیدیا را می‌توان از بانک‌های خوب محله رحمت آباد بالا برشمرد. بانک سپه شعبه رحمت آباد، بانک ملی ایران و بانک ملت شعبه حمیدیا بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک صادرات حمیدیا برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس میوه کده فجر، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک صادرات حمیدیا می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک صادرات حمیدیا مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک صادرات حمیدیا را ببینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • بانک سپه شعبه رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، دشتی 81
 • بانک ملی ایران
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی نوزدهم و دشتی بیست و یک
 • بانک ملت شعبه حمیدیا
  بلوار شهید دشتی، دشتی 33
 • بانک رفاه
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، بین زیر گذر ابوذر و دشتی هفتم
 • بانک رسالت مشاوره
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی بیست و سه و خیابان ایثار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیما (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صادرات ندارد.
  location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، خیابان ایثار
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک صادرات

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 13:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo