info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ناجی
category

ایستگاه اتوبوس پارک ناجی محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ناجی

ایستگاه اتوبوس پارک ناجی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیکا یدک و همچنین عمارت ناجی، بوستان ناجی (خانه فرهنگ شمیم)، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا و فروشگاه خلیج فارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ناجی حمیدیا

ایستگاه اتوبوس پارک ناجی حمیدیا را می‌توانید در شهر حمیدیا، محله پاسداران پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، بین دشتی 23 و ایثار می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پارک ناجی حمیدیا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف حمیدیا می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین اتومبیل کرایه صفائیه یزد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک ناجی حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ناجی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 36 و 38
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 71 و 73
 • ایستگاه اتوبوس عباسیه
  بلوار خلیج فارس، شهید جعفری، عباسیه، بین کمیل و ورزشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ناجی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ناجی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ناجی ندارد.
  neshan logo