info
عکس خودپرداز بانک ملت
category

خودپرداز بانک ملت محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی خودپرداز بانک ملت

خودپرداز بانک ملت (خودپرداز) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان دشتی ۳۳ واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از شش خودپرداز در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیکا یدک و همچنین فروشگاه سفینه، مدیران خودرو فلاحی شعبه 3، نمایندگی باطری توانگر، کافی نت گیگانت و فروشگاه دارا پلاست قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک ملت واقع شده‌اند:

 • عابر بانک رفاه
  بلوار شهید دشتی، دشتی 58، خیابان شهید احمد دشتی، بین سوم و دشتی 56
 • خودپرداز بانک تجارت
  بلوار شهید دشتی، دشتی بیست و یک
 • خودپرداز بانک رسالت
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی بیست و سه و خیابان ایثار
 • خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 30، امام حسن مجتبی، 1
 • خودپرداز بانک سپه
  (4.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک ملت ندارد.
  neshan logo