info
عکس خودپرداز بانک سپه - باجه کلینیک درمانی دکتر محقق
category

خودپرداز بانک سپه - باجه کلینیک درمانی دکتر محقق محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی خودپرداز بانک سپه - باجه کلینیک درمانی دکتر محقق

خودپرداز بانک سپه - باجه کلینیک درمانی دکتر محقق (خودپرداز) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان مرز محله واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از شش خودپرداز در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری، داروخانه دامپزشکی مرکزی، پیتزا فانوس، شعبه 5 تامین اجتماعی یزد و سیسمونی رنگین کمان قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک سپه - باجه کلینیک درمانی دکتر محقق واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک تجارت
  بلوار شهید دشتی، دشتی بیست و یک
 • خودپرداز بانک رسالت
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی بیست و سه و خیابان ایثار
 • خودپرداز بانک سپه - صندوق امام حسن
 • خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 30، امام حسن مجتبی، 1
 • خودپرداز بانک ملت
  بلوار شهید دشتی، دشتی 33
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تقویانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک سپه - باجه کلینیک درمانی دکتر محقق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک سپه - باجه کلینیک درمانی دکتر محقق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک سپه - باجه کلینیک درمانی دکتر محقق ندارد.
  neshan logo