info
عکس خودپرداز بانک تجارت
category

خودپرداز بانک تجارت محله دشتی، حمیدیا

درباره‌ی خودپرداز بانک تجارت

خودپرداز بانک تجارت (خودپرداز) در محله دشتی حمیدیا و خیابان دشتی بیست و یک واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از هفت خودپرداز در محله دشتی حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، رستوران جعفری 2، فروشگاه یدک پخش دهقان و مرکز پخش نبات تیجان قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • atm
  خیابان تیمسار فلاحی، وحدت
 • خودپرداز بانک پارسیان
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • خودپردازموسسه اعتباری عسکریه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • خودپرداز بانک ایران زمین
  میدان ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک تجارت ندارد.
  neshan logo