عکس تاکسی سرویس کومه
مشاهده در نقشه نشان
category

تاکسی سرویس کومه (محله ایرانشهر، تهران)

تاکسی تلفنی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، سمیه، پروانه

موقعیت تاکسی سرویس کومه در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

تاکسی سرویس کومه (تاکسی تلفنی) در محله ایرانشهر تهران و خیابان پروانه واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و زرین ترنج پارس و همچنین هتل پامچال تهران، رستوران هفتخوان شاندیز، کافه تبلیغات، سوهان محمد سیما و نانوایی سنگکی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو طالقاني، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، سمیه، پروانه


سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس کومه واقع شده‌اند:

 • پیک موتوری توانا
  انقلاب اسلامی، پورموسی، بین سلمان پاک و مراغه
 • البرز تاکسی
  انقلاب اسلامی، استاد نجات اللهی، بین محمدی و سمیه
 • تاکسی سرویس شبانه روزی جهان
  قرنی، بین علی اکبر دهخدا و محمدی
 • اسپید تاکسی
  (3.0)
  قرنی، اراک
 • شرکت راه پویان پایتخت سیر
  (5.0)
  شریعتی، یونسی زاده، بهار جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی سمیاری (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس کومه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سرویس تاکسی آژانس تلفنی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس کومه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس کومه ندارد.
  neshan logo