info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده

ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و بلوار خاتمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فلافلی آبادان، فروشگاه کالای برق یزد لایت، تولیدی سرکه سیب حاجی رضا، گل آناما و فروشگاه قهوه کالج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده یزد

ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده یزد در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خاتمی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان درخشنده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری
  بلوار پروفسور حسابی
 • ایستگاه اتوبوس میدان دانش آموز
  بلوار فلسطین، نگارستان 6، نگارستان 3
 • ایستگاه اتوبوس اداره کار
  بلوار حاج ابوالقاسم رشتی، نرسیده به قاسم آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده ندارد.
  neshan logo