info
عکس رستوران سنتی سماع
category

رستوران سنتی سماع محله امجدیه - خاقانی، تهران

درباره‌ی رستوران سنتی سماع

رستوران سنتی سماع (رستوران) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این رستوران یکی از بیست و چهار رستوران در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه خوشنویسی و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین ایران رادیاتور، رستوران هتل آپادانا، دارالترجمه رسمی ماندگار، شرکت دماتجهیز و تعمیر تخصصی برد های الکترونیکی دیجی برد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران سنتی سماع تهران

این رستوران در محله امجدیه - خاقانی شهرتهران به آدرس مفتح جنوبی، طالقانی، بهار شمالی قرار دارد.

رستوران سنتی سماع تهران را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب محله امجدیه - خاقانی به شمار آورد. از دیگر رستوران‌های معروف در اطراف این رستوران، می‌توان به تهیه غذای یاک، رستوران سنتی حیات، رستوران تبریزی، رستوران اصیل تبریزی و کافه رستوران رستارک اشاره کرد. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله امجدیه - خاقانی کافه مهربان، کافه رستوران بلین و کافه رستوران میزانسن هستند که در نزدیکی رستوران سنتی سماع تهران قرار گرفته اند.

چطور به رستوران سنتی سماع تهران برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران سنتی سماع تهران را به شما نشان می‌دهد تا راحت و بی‌دردسر به این رستوران رفته و اوقات خوشی را در آنجا بگذرانید. نقشه آنلاین نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. مثلاً راه‌های رسیدن به این مکان از طریق مترو یا اتوبوس، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف این رستوران که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به رستوران سنتی سماع تهران بروید و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. این رستوران در نزدیکی ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میثاق نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران سنتی سماع تهران می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. فراموش نکنید اگر به رستوران سنتی سماع تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران سنتی سماع واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای یاک
  قرنی، شاداب، ایرانشهر، بین دهقانی و برفروشان
 • رستوران سنتی حیات
  انقلاب اسلامی، ایرانشهر، شناسا
 • رستوران تبریزی
  انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین جلیلی و قره گوزلو
 • رستوران اصیل تبریزی
  سعدی شمالی، منوچهری، بین حکیم اعظم و مرادی نور
 • کافه رستوران رستارک
  مفتح جنوبی، جار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فروتن (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران سنتی سماع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران سنتی سماع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران سنتی سماع ندارد.
  neshan logo