info
عکس ایستگاه تاکسی امامزاده قاسم - تجریش
category

ایستگاه تاکسی امامزاده قاسم - تجریش محله امامزاده قاسم، تهران

ایستگاه تاکسی
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه تاکسی امامزاده قاسم - تجریش

ایستگاه تاکسی امامزاده قاسم - تجریش (ایستگاه تاکسی) در محله امامزاده قاسم تهران و زیرگذر امام زاده قاسم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه تاکسی در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چارچیز، میدان امامزاده قاسم، کافه لاوا، امامزاده قاسم و مرکز خدمات جامع سلامت امامزاده قاسم قرار گرفته است.سایر ایستگاه‌های تاکسی که در محدوده ایستگاه تاکسی امامزاده قاسم - تجریش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه تاکسی باغ شاطر
  دربند، اسداللهی، میری، بین میدان باغ شاطر و گل رز
 • ایستگاه تاکسی نخجوان - تجریش
  (4.0)
  مقدسی، میری، عرفانی، زمانی، همایون، بین فرزین و کیهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمید قاسمی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه تاکسی امامزاده قاسم - تجریش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه تاکسی امامزاده قاسم - تجریش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه تاکسی امامزاده قاسم - تجریش ندارد.
  neshan logo