info
عکس آموزشگاه ایران کیمیا
category

آموزشگاه ایران کیمیا محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی آموزشگاه ایران کیمیا

آموزشگاه ایران کیمیا (موسسه آموزشی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان کنارگذر زفرقندی واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و سه موسسه آموزشی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران سینی مسی، چلوکبابی برادران، طباخی ممتاز امیر، دکتر درتاج، متخصص گوش و حلق و بینی و فروشگاه یاران دریان قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه ایران کیمیا واقع شده‌اند:

 • آکادمی دکتر صالح
  بزرگراه شهید زین الدین، اخوت میرزاده، دویست و هجده غربی
 • آموزشگاه پیرایش ملک
  بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بعد از آهنی آمینه 119
 • آموزشگاه نقاشی نقطه چین
  بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بین ناهیدی و آهنی آمینه 119
 • آموزشگاه دخترانه نگاه اندیشه
  بلوار خوشوقت، بین خبازی و رعنایی
 • گروه آموزشی مهدی کاردان
  زفرقندی (196 غربی)، آهنی آمینه 119، خلیلی، باقری، دوازده متری دوم علی باقری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه ایران کیمیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه ایران کیمیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه ایران کیمیا ندارد.
  neshan logo