عکس پست پیشتاز
مشاهده در نقشه نشان
category

پست پیشتاز (محله بهجت آباد، تهران)

اداره پست
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میرزای شیرازی، ارفع

موقعیت پست پیشتاز در محله بهجت آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

پست پیشتاز (اداره پست) در محله بهجت آباد تهران و خیابان ارفع واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و پاساژ نگین و همچنین کلیسا سرکیس مقدس، ساندویچ مقدم، داروخانه و مرکز دارویی ایثار، مسافرخانه کرگدن و رستوران رافائل قرار گرفته است.

پست پیشتاز (اداره پست) در محله بهجت آباد تهران و خیابان ارفع واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و پاساژ نگین و همچنین کلیسا سرکیس مقدس، ساندویچ مقدم، داروخانه و مرکز دارویی ایثار، مسافرخانه کرگدن و رستوران رافائل قرار گرفته است.

در پست پیشتاز انواع خدمات مرتبط مانند پست امانت، پست جواب قبول، پست پیشتاز، پست بار، پست ویژه، پست سفارشی به مراجعان عرضه می‌شود. برخی از خدمات پستی از طریق سامانه‌های آنلاین نیز ارائه می‌شوند. صدور گواهی کدپستی ده رقمی، ایجاد صندوق پست الکترونیک ملی، ارسال کارت پستال، ارائه خدمات اسناد و مدارک مفقودی، ارائه تمبر اختصاصی و تمبر یادبود از جمله این خدمات غیرحضوری پست می باشند. در پورتال شرکت ملی پست می‌توانید اطلاعات بیشتر درباره انواع خدمات پستی به دست آورید.

در سایت سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست، می‌توانید وضعیت بسته پستی خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید. برای آنکه آخرین وضعیت مرسوله خود را مشاهده کنید، کافی است تا کد رهگیری یا شماره مرسوله خود را در این سایت وارد کنید. شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران اطلاعات مرسولات پستی را در این سامانه به طور لحظه‌ای ثبت می‌نماید.

برای استفاده از خدمات پست هوایی می‌توانید به خدمات بار هوایی راه آسمان آبی در حافظ مراجعه کنید که نزدیک‌ترین سرویس پست هوایی به پست پیشتاز می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میرزای شیرازی، ارفع


سایر ادارات پست که در محدوده پست پیشتاز واقع شده‌اند:

 • پست آسمان
  (5.0)
  میرزای شیرازی، بین ناهید و مقدم
 • دفتر پست کریمخان
  (5.0)
  کریمخان زند، بین آفرین و حافظ
 • دفتر خدمات ارتباطی غرب تهران
  (4.0)
  مطهری، بین سنایی و قائم مقام فراهانی
 • اداره پست شهید مطهری
  (4.2)
  کریمخان زند، حسینی، بین چهارم شرقی و اعرابی شرقی
 • دفتر پست قناعت
  (3.6)
  ولیعصر، سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست پیشتاز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  اداره پيشتاز سفارشي اكسپرس پست پستخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست پیشتاز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست پیشتاز ندارد.
  neshan logo