info
عکس ایستگاه اتوبوس گرمابه 136
category

ایستگاه اتوبوس گرمابه 136 محله منجم، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گرمابه 136

ایستگاه اتوبوس گرمابه 136 (ایستگاه اتوبوس) در محله منجم تبریز و خیابان منجم - نیروی هوایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله منجم تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی و درمانی چشم پزشکی علوی و کارتخوان آرتا و همچنین آموزشگاه رانندگی خیام، فروشگاه دوچرخه نیکان پور، آبمیوه و معجون سرای پاندا، کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی و خدمات کامپیوتری و اینترنتی آوازشقایق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گرمابه 136 تبریز

در شهر تبریز، محله منجم ، ایستگاه اتوبوس گرمابه 136 تبریز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس منجم - نیروی هوایی، بین ناصر و منجم کورپوسو است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گرمابه 136 تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایفل واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گرمابه 136 تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گرمابه 136 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورجی باشی
  بهار، بین شهید نوحه خوان و شاهوردی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد بادکوبه ای
  بهار، بین شهید نوحه خوان و شاهوردی
 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113
  بهار، بین مخابرات و صدری
 • ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()
  فلسطین، بین کاربالا و احتشام
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری13
  بزرگراه چایکنار - آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گرمابه 136 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گرمابه 136 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گرمابه 136 ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، منجم - نیروی هوایی، بین ناصر و منجم کورپوسو
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo