info
عکس ایستگاه اتوبوس ملل متحد
category

ایستگاه اتوبوس ملل متحد محله ملل متحد_بالا حمام، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملل متحد

ایستگاه اتوبوس ملل متحد (ایستگاه اتوبوس) در محله ملل متحد_بالا حمام تبریز و خیابان فلسطین، شمس تبریزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ملل متحد_بالا حمام تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتو گالری و نمایشگاه اتومبیل سرور، سوپر مارکت یاعلی، پلاستیک آذرپاک Azarmop، دبیرستان تیزهوشان استاد شهریار و بلوط شکلات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملل متحد تبریز

ایستگاه اتوبوس ملل متحد تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله ملل متحد_بالا حمام قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در فلسطین، شمس تبریزی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس ملل متحد تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی دریا قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ملل متحد تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملل متحد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تلاش ارم
  شهید امام دوست، چمران 5
 • ایستگاه اتوبوس مصیر
  شهید امام دوست، بین چمران 5 و گلشن
 • ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری
  منجم - نیروی هوایی، بین ستارزاده و جوادی
 • ایستگاه اتوبوس گرمابه 136
  منجم - نیروی هوایی، بین ناصر و منجم کورپوسو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملل متحد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملل متحد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملل متحد ندارد.
  neshan logo