info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم

ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان بنافتی زاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مزون یاشیل و همچنین شیرینی قائم، پیتزا لوزی، امور دو برق یزد، لوکس اتومبیل بین الملل و دفتر پیشخوان دولت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم یزد

ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله نیایش قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بنافتی زاده، بین برهان پور و بنافتی زاده 24 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه قمر بنی هاشم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پرفسور فرشچیان
  خاتم، بین مهر و مقداد
 • ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • ایستگاه اتوبوس پارک بزرگ شهر
  بلوار مدرس، بین سنتو و خاتم
 • ایستگاه اتوبوس آبرسانی
  بلوار دهه فجر، بین مطلوبیان و مسجد ولی عصر
 • ایستگاه اتوبوس شهید زینلی
  بلوار دهه فجر، بین شهید محمد زینلی و دهه فجر 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم ندارد.
  neshan logo