info
عکس ایستگاه اتوبوس اسلام آباد
category

ایستگاه اتوبوس اسلام آباد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسلام آباد

ایستگاه اتوبوس اسلام آباد (ایستگاه اتوبوس) در استان اصفهان، شهرستان خمینی شهر و خیابان شهدا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه ابزار کار کشاورزی و همچنین مجموعه خودرویی هشت، حقیقت بار درچه، جگرسرا و کبابی محمد، کاشی و سرامیک قائم پناهی و سوپری مواد غذایی ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسلام آباد

آدرس این ایستگاه اتوبوس شهدا، بین شوق و دلشاد می‌باشد. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس گوهر درخشان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اسلام آباد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسلام آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی گلستان
  نیروگاه، عباس پور
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شریعتی
  سپاه، میدان 9 دی، بین سرچشمه و دکتر شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس کوی شقایق
  شفق، بین شقایق و نیروگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسلام آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسلام آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسلام آباد ندارد.
  neshan logo