info
عکس ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1()
category

ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1() محله ملل متحد_بالا حمام، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1()

ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1() (ایستگاه اتوبوس) در محله ملل متحد_بالا حمام تبریز و بزرگراه چایکنار - آزادگان، خبرنگار، بین فلسطین و خط ویژه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ملل متحد_بالا حمام تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تاریخی امیرفاطمی و چهار فصل و همچنین مسجد ایریلی لیر، گرمابه عمومی حقیقت ، بیمه ایران نمایندگی سادات نیا، بلوط شکلات و یراق آلات پورجواد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1() تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1() تبریز است که در محله ملل متحد_بالا حمام قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه چایکنار - آزادگان، خبرنگار، بین فلسطین و خط ویژه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1() تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی دریا واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل فلسطین1() واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1() اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1() در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل فلسطین1() ندارد.
location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بزرگراه چایکنار - آزادگان، خبرنگار، بین فلسطین و خط ویژه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo