info
عکس سوپر مارکت احمدی
category

سوپر مارکت احمدی محله شهرک استقلال، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت احمدی

سوپر مارکت احمدی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان چهل متری عبیدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لبنیات سنتی صدیقی، بستنی سنتی صدیقی، ساندویچ آیدا، مجموعه ورزشی استقلال و تیپاکس قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد سوپر مارکت احمدی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 17 اردیبهشت ماه 1402

  اصلأخوب نبود


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت احمدی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  تهرانسر، نهم، خسرو پرویز، بین قهرمانی و گلزارپور
 • شهاب مارکت
  شاهد، خسرو پرویز
 • سوپر پروتئین غدیر
  شاهد، رجایی، بین یازدهم و بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرمین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت احمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت احمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت احمدی ندارد.
  neshan logo