info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی محله ملا فرج الله، یزد

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله ملا فرج الله یزد و خیابان منتظر قائم، همت واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله ملا فرج الله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، پذیرایی عالی Aali Restaurant، دفتر مرکزی موسسه کوثر یزد، کباب سرای شاندیز و کناف یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی یزد

بانک ملی یزد در شهر یزد، محله ملا فرج الله قرار گرفته است. یکی از بانک‌های محله ملا فرج الله که مشتریان زیادی دارد، بانک ملی یزد است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به باک ملی ایران، بانک سپه و بانک صادرات اشاره کرد. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک ملی یزد برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک ملی یزد در ایستگاه اتوبوس میدان آژادی پیاده شوید.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک ملی یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک ملی یزد را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • باک ملی ایران
  بهشتی، بهشتی 7، بین بهشتی 5 و شهید رجایی
 • بانک سپه
  آیت الله کاشانی، بین میدان مارکار و دوم
 • بانک صادرات
  بلوار امام جعفر صادق، طالقانی
 • بانک ملت
  منتظر قائم، همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تقویانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  neshan logo