عکس داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی (محله اکبرآباد، یزد)

داروخانه
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بهشتی

موقعیت داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی یکی از داروخانه‌های خوب منطقه در محله اکبرآباد را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی (داروخانه) در محله اکبرآباد یزد و خیابان بهشتی واقع شده است. این مکان یکی از یازده داروخانه در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین رستوران شقایق، داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، آژانس ديجيتال ماركتينگ لاميا ، هایپر سامان و آزمایشگاه حکیم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بهشتی

تلفن تماس: 03536268854


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی چمران
  (4.0)
  فرخی، اورژانس کلانتری
 • داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی
  (4.0)
  طالقانی، شاهد
 • آزمایشگاه هدف
  (5.0)
  طالقانی، امید
 • داروخانه دکتر اخوان
  (4.0)
  بلوار امام جعفر صادق، 7
 • داروخانه دکتر محمد آخوندی
  (4.0)
  بلوار امام جعفر صادق، کوچه یکم منتظرقائم، بین بن بست سوم و بن بست پنجم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Saeed (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی

  • avatar
   davar22 (شهریار سطح ۲) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

   داروخانه امامزاده یزدی در24 ساعت دایر، قیمت داروهاارزان، وفت وفراوان ،همه را بهت زده نموده وکاشکی نیروهایش زیادبودند که مردم برای دریافت دارو معطل نمی شدند

  • avatar
   داریوش (شهریار سطح ۵) سه شنبه 24 فروردین ماه 1400

   داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی برخورد پرسنل آن خوب و خوش رفتار هست با مشتری و از لحاظ قیمت دارو خوب و مناسب هستند

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی ندارد.
  neshan logo