info
عکس داروخانه دادگری
category

داروخانه دادگری محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی داروخانه دادگری

داروخانه دادگری (داروخانه) در محله آبشاهی یزد و خیابان امام جعفر صادق 3 واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، نانوایی بربری اصلی، فست فود و فلافلی مامان جون و آژانس ديجيتال ماركتينگ لاميا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دادگری یزد

داروخانه دادگری یزد در شهر یزد، محله آبشاهی واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، امام جعفر صادق 3 بروید.

داروخانه دادگری یزد یکی از داروخانه‌های خوب محله آبشاهی است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) اشاره کرد. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر ثقفی، داروخانه دکتر باغبان و داروخانه دکتر عمادی هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دادگری یزد برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. داروخانه دادگری یزد در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مخابرات قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دادگری یزد را با شما به اشتراک گذاشته ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دادگری واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ثقفی
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • داروخانه دکتر باغبان
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و طالقانی 13
 • داروخانه دکتر عمادی
  طالقانی، بین قدس 9 و شهید محمود دایی
 • داروخانه دکتر ابراهیمی
  طالقانی، بین قدس و شهید ناصر منتظری
 • داروخانه دکتر ابراهیمی
  بلوار امام جعفر صادق، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 21 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دادگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دادگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دادگری ندارد.
  neshan logo