info
عکس داروخانه دکتر ابراهیمی
category

داروخانه دکتر ابراهیمی محله آزمایشگاه مرکزی، یزد

درباره‌ی داروخانه دکتر ابراهیمی

داروخانه دکتر ابراهیمی (داروخانه) در محله آزمایشگاه مرکزی یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این مکان یکی از چهار داروخانه در محله آزمایشگاه مرکزی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و همچنین دکتر علیرضا پور اغنیایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، سونوگرافی دکتر پیمان واردی، بیمه ایران، آزمایشگاه پارس یزد و بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر ابراهیمی یزد

آدرس داروخانه دکتر ابراهیمی یزد، شهر یزد، محله خرمشاه است. آدرس دقیق این داروخانه، استان یزد، یزد، طالقانی، بین قدس و شهید ناصر منتظری است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد داروخانه دکتر ابراهیمی یزد می‌توانید با شماره تلفن آن (+983537254533) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر ابراهیمی یزد یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله خرمشاه است. درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر ابریشم افلاطونیان، داروخانه دادگری و داروخانه بوعلی هستند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر ابراهیمی یزد برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب در نزدیکی داروخانه دکتر ابراهیمی یزد قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر ابراهیمی یزد برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر ابراهیمی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ابریشم افلاطونیان
  بهشتی، بین دوازدهم و بهشتی 10
 • داروخانه دادگری
  بلوار امام جعفر صادق، امام جعفر صادق 3
 • داروخانه بوعلی
  طالقانی، امید
 • داروخانه دکتر ثقفی
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • داروخانه دکتر باغبان
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و طالقانی 13
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر ابراهیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر ابراهیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر ابراهیمی ندارد.
  location استان یزد، یزد، طالقانی، بین قدس و شهید ناصر منتظری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر ابراهیمی

  شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 23:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 23:30
  دوشنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 23:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 23:30
  چهارشنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 23:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 14:00 17:00 تا 23:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo