info
عکس داروخانه دکتر عمادی
category

داروخانه دکتر عمادی محله حنا، یزد

درباره‌ی داروخانه دکتر عمادی

داروخانه دکتر عمادی (داروخانه) در محله حنا یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و همچنین دکتر علیرضا پور اغنیایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، سونوگرافی دکتر پیمان واردی، بیمه ایران، آزمایشگاه پارس یزد و شیرینی متوسلیان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر عمادی یزد

داروخانه دکتر عمادی یزد در شهر یزد، محله حنا قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان یزد، یزد، طالقانی، بین قدس 9 و شهید محمود دایی است.

داروخانه دکتر عمادی یزد یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله حنا است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص) قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر ابریشم افلاطونیان، داروخانه دادگری و داروخانه بوعلی هستند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر عمادی یزد برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. در نزدیکی داروخانه دکتر عمادی یزد، ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر عمادی یزد برای شما قرار داده شده است. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر عمادی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ابریشم افلاطونیان
  بهشتی، بین دوازدهم و بهشتی 10
 • داروخانه دادگری
  بلوار امام جعفر صادق، امام جعفر صادق 3
 • داروخانه بوعلی
  طالقانی، امید
 • داروخانه دکتر ثقفی
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • داروخانه دکتر باغبان
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و طالقانی 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر عمادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر عمادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر عمادی ندارد.
  neshan logo