عکس داروخانه دکتر عمادی مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر عمادی (محله حنا، یزد)

داروخانه
استان یزد یزد استان یزد، یزد، طالقانی، بین قدس 9 و شهید محمود دایی

موقعیت داروخانه دکتر عمادی در محله حنا یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


داروخانه دکتر عمادی (داروخانه) در محله حنا یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این مکان یکی از چهار داروخانه در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید رهنمون و همچنین دکتر علیرضا پور اغنیایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، بیمه ایران، آزمایشگاه پارس یزد، سونوگرافی دکتر پیمان واردی و شیرینی متوسلیان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، طالقانی، بین قدس 9 و شهید محمود دایی


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر عمادی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر عمادی یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر عمادی یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر عمادی یزد ندارد.
neshan logo