info
عکس داروخانه بوعلی
category

داروخانه بوعلی محله آبشاهی، یزد

داروخانه

درباره‌ی داروخانه بوعلی

داروخانه بوعلی (داروخانه) در محله آبشاهی یزد و خیابان امید واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، فست فود و فلافلی مامان جون، شرکت بهساز سیستم یزد، هایپر سامان و آزمایشگاه حکیم قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه بوعلی یزد

داروخانه بوعلی یزد در محله آبشاهی شهر یزد در قرار دارد. این داروخانه در آدرس دقیق استان یزد، یزد، طالقانی، امید قرار دارد.

داروخانه بوعلی یزد یکی از داروخانه‌های خوب محله آبشاهی است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر ثقفی، داروخانه دکتر باغبان و داروخانه دکتر عمادی هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه بوعلی یزد برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس میدان آزادی در نزدیکی داروخانه بوعلی یزد قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه بوعلی یزد را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه بوعلی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ثقفی
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • داروخانه دکتر باغبان
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و طالقانی 13
 • داروخانه دکتر عمادی
  طالقانی، بین قدس 9 و شهید محمود دایی
 • داروخانه دکتر ابراهیمی
  طالقانی، بین قدس و شهید ناصر منتظری
 • داروخانه دکتر ابراهیمی
  بلوار امام جعفر صادق، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا شریفی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه بوعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه بوعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه بوعلی ندارد.
  neshan logo