عکس ایستگاه اتوبوس بوستان نهم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان نهم (محله امیر دژبان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مظفر، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم

موقعیت ایستگاه اتوبوس بوستان نهم در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بوستان نهم (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر دژبان تهران و خیابان بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع پیامبر اعظم (ص)، داروخانه دکتر هادی اسماعیلی، دبیرستان پسرانه شهید باقری، دوربین مداربسته داهوا و پروتئین مهرداد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان نهم

ایستگاه اتوبوس بوستان نهم را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری خیابان بوستان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مظفر، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بوستان نهم محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی باران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوستان نهم و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مظفر، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان نهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میعاد
  میعاد، بعد از میرکمالی
 • ایستگاه اتوبوس طبیعت
  جوزانی، بعد از طبیعت
 • ایستگاه اتوبوس دریاچه
  میعاد، نرسیده به میدان دریاچه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان نهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان نهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان نهم ندارد.
  neshan logo