info
عکس داروخانه دکتر رستمی
category

داروخانه دکتر رستمی اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر رستمی

داروخانه دکتر رستمی (داروخانه) در اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین افق، تنظیم فرمان خیام، بانک صادرات، دادگاه کهندژ - اشرفی اصفهان و کبابی بابایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر رستمی اصفهان

آدرس داروخانه دکتر رستمی اصفهان، شهر اصفهان، محله کوهانستان است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین دهم و مهدیه بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 03137719951 با داروخانه دکتر رستمی اصفهان تماس بگیرید.

داروخانه دکتر رستمی اصفهان از داروخانه‌های خوب محله کوهانستان است. مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر مهتاج، داروخانه دکتر کرامتیان و داروخانه دکتر خادمی وجود دارند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر رستمی اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس خرم در نزدیکی داروخانه دکتر رستمی اصفهان قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر رستمی اصفهان را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه دکتر رستمی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سیدان
  پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه 1400

  داروهای متنوع و خوبی دارد و محیط مناسبی دارد و کارکنان برخورد خوبی دارند و راهنمایی های خوبی دارند


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر رستمی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر مهتاج
  آتشگاه
 • داروخانه دکتر کرامتیان
  (4.0)
  شهیدان غربی، شادی، بین میدان واعظ اصفهانی و باغ نوروزی اول
 • داروخانه دکتر خادمی
  (3.0)
  مدرس نجفی، شهیدان غربی
 • داروخانه دکتر سید یوسفی
  (5.0)
  سعدی، احمد حجازی، آتشگاه
 • داروخانه دکتر احمدی
  (4.0)
  سعدی، احمد حجازی، آتشگاه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طیبی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر رستمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر رستمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر رستمی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین دهم و مهدیه
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر رستمی

  شنبه 08:30 تا 13:00 16:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 08:30 تا 13:00 16:00 تا 21:30
  دوشنبه 08:30 تا 13:00 16:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 08:30 تا 13:00 16:00 تا 21:30
  چهارشنبه 08:30 تا 13:00 16:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 08:30 تا 13:00 16:00 تا 21:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo