info
عکس ایستگاه اتوبوس اهراب
category

ایستگاه اتوبوس اهراب محله قطران، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اهراب

ایستگاه اتوبوس اهراب (ایستگاه اتوبوس) در محله قطران تبریز و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قطران تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا و بازار ابزار قونقا و همچنین قنادی دقیق، فروشگاه پژو برادران، کافه خان سالار، مسجد ملاحسین و فروشگاه میلاد یدک ام وی ام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اهراب تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس اهراب تبریز، شهر تبریز، محله قطران است. این ایستگاه اتوبوس در لاله زار، خیام قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس اهراب تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو گارزان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی تلفنی شهر آرا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اهراب تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اهراب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اهراب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اهراب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اهراب ندارد.
neshan logo