عکس خودپرداز بانک صادرات مشاهده در نقشه نشان
category

خودپرداز بانک صادرات (اصفهان)

خودپرداز
4.0
1 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی

موقعیت خودپرداز بانک صادرات اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


خودپرداز بانک صادرات (خودپرداز) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی سایپا و ایران خودرو قاسمی، رکس آلومینیوم Rex Aluminium، پایانه اتوبوسرانی شهرک قدس، اداره برق شمال غرب اصفهان و سوپر مارکت یاس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دستگاه خودپرداز به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی


سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • خودپرداز ملت
  (4.0)
  شهدای عاشق آباد، مروارید، بهار
 • خودپرداز بانک ملت
  (4.0)
  بزرگراه امام خمینی
 • خودپرداز بانک دی
  (4.0)
  امام خمینی
 • خودپرداز بانک پاسارگاد
  سلمان فارسی، کوثر
 • خودپرداز بانک پارسیان
  شهدای بابوکان، بین لاله و حسینیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط korosh.007 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک صادرات اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دستگاه خودپرداز عابربانک atm

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک صادرات اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک صادرات اصفهان ندارد.
  neshan logo