عکس رسانا الکترونیک مشاهده در نقشه نشان
category

رسانا الکترونیک (محله اکبرآباد، یزد)

فروشگاه
5.0
5 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد

موقعیت رسانا الکترونیک در محله اکبرآباد یزد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


رسانا الکترونیک (فروشگاه) در محله اکبرآباد یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هشت فروشگاه در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین پلیس - 10، درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، نانوایی بربری اصلی و آژانس ديجيتال ماركتينگ لاميا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد

تلفن تماس: 09132744285

وب‌سایت رسمی: resanae.ir


سایر فروشگاه‌های که در محدوده رسانا الکترونیک واقع شده‌اند:

 • قند و نبات افضلی (سوغات یزد)
  (5.0)
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و سیزدهم
 • فروشگاه شیرآلات نگار (چینی کرد)
  (4.1)
  بهشتی
 • فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ البرز
  (4.0)
  منتظر قائم، همت
 • فروشگاه بازی واندیشه
  (4.0)
  بهشتی
 • عطر شاهین 4
  (3.5)
  طالقانی، بلوار امام جعفر صادق
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فریبرز (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رسانا الکترونیک یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشی فروشگاه مغازه دکان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رسانا الکترونیک یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رسانا الکترونیک یزد ندارد.
  neshan logo