info
عکس فروشگاه خارپشت کوچولو
category

فروشگاه خارپشت کوچولو محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی فروشگاه خارپشت کوچولو

فروشگاه خارپشت کوچولو (فروشگاه) در محله آزاد شهر یزد و خیابان آزادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش فروشگاه در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر ملت (شعبه آزادشهر) و همچنین کافه بستنی دنج، پوشاک سهرابی، بانک ملی (شعبه آزادشهر)، فلافل فیدوس آبادان و مسجد بتول قرار گرفته است.




سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه خارپشت کوچولو واقع شده‌اند:

 • لوازم خیاطی داود
  بلوار واعظ، بین ده متری رز و محمدعلی احمدی
 • نیرو موتور
  آزادگان، بین بلوار آزادشهر و 18 آزادگان
 • فروشگاه فلاحی
  آزادگان، 24 آزادگان
 • فروشگاه اپال
  آزادگان، 24 آزادگان
 • فروشگاه افلاطونیان
  شهید دهقان، بین وحدت و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محبی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه خارپشت کوچولو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه خارپشت کوچولو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه خارپشت کوچولو ندارد.
  neshan logo