info
عکس خانه ایرانی
category

خانه ایرانی محله کیان آباد، اهواز

فروشگاه لباس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خانه ایرانی

خانه ایرانی (فروشگاه لباس) در محله کیان آباد اهواز و خیابان هفدهم واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه لباس در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، خانه استیک، پارک فدک، باشگاه بیلیارد هفت و آرایشگاه کودک لبخند قرار گرفته است.

درباره فروشگاه خانه ایرانی اهواز

برای رفتن به فروشگاه خانه ایرانی اهواز باید به شهر اهواز، محله کیان اباد و بروید. فروشگاه خانه ایرانی اهواز یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله کیان اباد است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند گالری زرمین، زارامن و بوتیک مجتبی بختیاری در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه خانه ایرانی اهواز برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه خانه ایرانی اهواز از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نبش3 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه خانه ایرانی اهواز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه خانه ایرانی اهواز تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده خانه ایرانی واقع شده‌اند:

 • گالری زرمین
  کیانپارس، بین 4 و 5
 • زارامن
  کیانپارس، بین 19 و 18
 • بوتیک مجتبی بختیاری
  کیانپارس، بین 18 و 17
 • فروشگاه لباس و کفش هوگر
  کیانپارس، 9 شرقی
 • گروه تولیدی عصر جدید - شعبه اهواز
  کیانپارس، 9 شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ضرابی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه ایرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه ایرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه ایرانی ندارد.
  location استان خوزستان، اهواز، اروند، هفدهم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری خانه ایرانی

  شنبه 17:00 تا 20:00
  یک‌شنبه 17:00 تا 20:00
  دوشنبه 17:00 تا 20:00
  سه‌شنبه 17:00 تا 20:00
  چهارشنبه 17:00 تا 20:00
  پنج‌شنبه 17:00 تا 20:00
  جمعه 17:00 تا 20:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo