info
عکس خانه تکنولوژی
category

خانه تکنولوژی محله ملک، اراک

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خانه تکنولوژی

خانه تکنولوژی (فروشگاه لوازم خانگی) در محله ملک اراک و خیابان شهید رجایی، پروین واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه لوازم خانگی در محله ملک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Dr. Kookhaei Office، موزه آموزش و پرورش استان مرکزی و مجتمع تجاری فردوسی و همچنین پاساژ دیدار، دهکده کتاب، آموزشگاه زبان مروج، داروخانه شبانه روزی دکتر آذربانی و آموزشگاه موسیقی آوای دیدار قرار گرفته است.

درباره فروشگاه خانه تکنولوژی اراک

برای رفتن به فروشگاه خانه تکنولوژی اراک باید به شهر اراک، محله شهدا و بروید. فروشگاه خانه تکنولوژی اراک یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهدا است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به لوازم خانگی علی، لوازم خانگی شریعتی و فروشگاه لوازم خانگی پارساییان شعبه حصار اشاره کرد.

چطور به فروشگاه خانه تکنولوژی اراک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه خانه تکنولوژی اراک مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عمار یاسر قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه خانه تکنولوژی اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه خانه تکنولوژی اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده خانه تکنولوژی واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی علی
  خیابان شهدا، عمار یاسر
 • لوازم خانگی شریعتی
  خیابان شهدا، عمار یاسر، فخر 1
 • فروشگاه لوازم خانگی پارساییان شعبه حصار
  امام خمینی، پاسداران
 • نمایندگی محصولات اسنوا، دوو
  میدان هفت تیر
 • بنکداری
  بلوار امام خمینی، راسته بازار سرپوشیده، بین گذر سپهداری و گذر آقا ضیاء الدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه تکنولوژی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه تکنولوژی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه تکنولوژی ندارد.
  neshan logo