info
عکس ایستگاه اتوبوس کوی عتیق
category

ایستگاه اتوبوس کوی عتیق اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوی عتیق

ایستگاه اتوبوس کوی عتیق (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آزادگان (شهید ابوترابی) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ملودی و همچنین قالیشویی و مبل شویی عباسی ملکشهر، بوستان کوثر، تیپاکس ملک شهر، فست فود بوف و نانوایی داریوش نظری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی عتیق اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس کوی عتیق اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک عقیق است. این ایستگاه اتوبوس در آزادگان (شهید ابوترابی) قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوی عتیق اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس آسمان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی عتیق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  انقلاب اسلامی، بین غدیر 16 و دکتر شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد قبا
  ملت، 17 شهریور، بین شهید یاسین و میدان 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس بوستان لاله
  مفتح، نرسیده به گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی عتیق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی عتیق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی عتیق ندارد.
  neshan logo